Весняні канікули на Мальті

Коли для школярів в Україні настають Весняні канікули, батьки часто думають з ким залишити або куди відправити своїх дітей. І тут на допомогу приходить SIMPLEX!

Наприклад, шкільні канікули можна дуже весело провести на Мальті. Місцевий клімат в цю пору року чудово підійде для денних прогулянок і довгих екскурсій по місту. Середня денна температура в березні-квітні приблизно 18-20 ° C, і часто відчувається ніби вже літо. Але погода може змінюватися, так що якщо ви відправляєте школярів та молодь на Мальту в цю пору року, не забудьте дати з собою пару теплих речей про всяк випадок.

Курси англійської мови

Відпочинок на Мальті в останні роки привертає багатьох, хто хоче поєднати мовні курси і активний відпочинок. І не дарма, адже Мальта довгий час була англійською колонією, і зараз друга державна мова на острові - саме англійська.

Ті, хто побував тут на мовних курсах залишають позитивні відгуки і відзначають хорошу якість викладання британського англійської та помірні ціни, особливо в порівнянні з Англією.

Чим зайнятися у вільний час?

Канікулярні програми для школярів і молоді передбачають насищеннию програму активного відпочинку на кожен день. У денний час дуже тепло, тому тут популярні спортивні заходи на свіжому повітрі - пляжний волейбол, теніс, футбол, а для всіх бажаючих може бути і плавання в басейні або в морі. До речі температура води навіть взимку не опускається нижче +14, тому острів уже давно став справжньою меккою для аквалангістів.

Звичайно, стародавні міста Мальти багаті на старовинні споруди і пам'ятки. Тому мовні курси часто тривають і після занять - в неформальному спілкуванні під час екскурсій по острову.

Ну а ввечері влаштовуються походи в боулінг і кіно, барбекю, вечірки і настільні ігри.

У підсумку - повноцінний відпочинок, та ще й з корисною мовною практикою, на весняних канікулах вам забезпечений.

Запишіться на консультацію

Оцініть напрямок:

Програму оцінили 1 людина
Весняні канікули на Мальті - це повноцінний відпочинок з корисною мовною практикою для школярів і молоді Весняні канікули на Мальті
Вся основна інформація у нашому Telegram чат-боті SIMPLEX.UA:
Відкрити telegram
X