Весняні канікули в Англії

Весняні   канікули для школярів і молоді - це дуже цікаве і веселе час, яке можна відмінно і з користю провести в Англії!

Куди саме їздять на канікулах в Англії?

Якщо порівнювати напряму за популярністю - традиційно більшість туристів і студентів вибирають центральну і південну частини острова. Про таких містах, як Лондон, Кембридж, Брайтон, Брістоль, Портсмут, Оксфорд або Ліверпуль чув і знає, напевно, кожен.

Тут звичайно ж тепліше, а цікавих туристичних місць і міст для відвідування перевалює за 2 сотні. Все це розташовано у відносній близькості, адже острів не такий і великий - із заходу на схід ширина всього 300-400 км. Наприклад з Лондона в Борнмут можна дістатися всього за 3 години.

Чим діти будуть займатися? Чи буде якесь розклад?

На все канікулярні програми для молоді до 16 років, ми обов'язково підбираємо тільки ті програми, в яких передбачено розклад і нагляд. Для молоді старшого віку можна на вибір залишати мовні курси + вільний час або планувати програму заходів заздалегідь.

Зазвичай, кожен день поїздки на весняні канікули повністю розписаний і включає:

  • 2-4 заняття курсів англійської мови;
  • денні заходи - спортивні ігри, екскурсії по місту, відвідування музеїв, шопінг і т.п.;
  • вечірні заходи - боулінг, перегляд кіно, настільні ігри, вечірки - і весело і корисно, адже передбачає додаткову практику англійської та спілкування з однолітками з інших країн.

SIMPLEX пропонує послуги по підготовці документів та візового супроводу для всіх програм, представлених на сайті. Можливі як індивідуальні тури, так і групові поїздки – 10-12 чоловік + груп-лідер (поїздка для нього – безкоштовна).

Що таке дитячі канікули в Англії?

Ви зможете вибрати як стандартні програми, так і спортивні дитячі табори. Кожна програма відповідає загальноприйнятим стандартам і включає в себе:

  • занурення в мовне середовище;
  • гнучкі програми – 1, 2, 3 і навіть 4 тижні різних напрямків;
  • 15-20 годин англійської на тиждень (навчальні матеріали включені у вартість);
  • проживання в сім'ї або кампусі в сучасних і зручних кімнатах;
  • повний день екскурсій, розваги та заходи в таборі.
Запишіться на консультацію

Оцініть напрямок:

Програму оцінили 2 людини
Весняні канікули в Англії - один з кращих способів провести канікули за кордоном в цей час року! Весняні канікули в Англії
Вся основна інформація у нашому Telegram чат-боті SIMPLEX.UA:
Відкрити telegram
X