Westbourne School

Ціна:
від 40,620 GBP на рік
Країна: Британія
Дата: 04 вересня 2023
Вік: 11-18
Місто: Пенарт
Програму оцінили 3 людини
Школа Уестборн ✅ у Британії пропонує навчання для дітей дошкільного та шкільного віку. Кожен малюк потрапить у безпечне середовище, де викладачі намагаються викликати інтерес до досліджень, навчання. Вступайте разом із Simplex Westbourne School - школа, навчання, вартість | SIMPLEX.UA
Открыть карту
Відкрити мапу
Докладніше про школу!

Westbourne School пропонує навчання для дітей дошкільного та шкільного віку. Кожен малюк потрапить у безпечне середовище, де викладачі намагаються викликати інтерес до досліджень, навчання.

У школі є не лише навчальні зони, а й відкритий простір, де діти можуть займатися певним видом діяльності під наглядом учителів.

Навчальна програма

Програма навчання у школі класична британська з поділом на середні і старші класи, та підготовку до майбутнього вступу до найкращих університетів країни.

Бордингове навчання (тобто з проживанням на території школи) доступне з 11 років.

Батьки завжди будуть в курсі успішності власної дитини. Для цього викладачі оцінюють успіхи дітей, надаючи регулярні звіти.

Середні класи: 6,7 та 8

Діти вивчають англійську, літературу, математику, біологію, хімію, фізику, історію, географію, латинь, іспанську мову, бізнес, комп’ютерні науки, спорт.

Старші класи: 9, 10 та 11

С 9-го класу починається підготовка до отримання британського атестату про середню освіту GCSE.

IB диплом

Останні два роки навчання у школі проходять за програмою міжнародного бакалавріату (IB), це буде міжнародно визнана повна середня освіта, з якою можна далі вступати до буть-яких ВНЗ Британії та світу.

Запишіться на консультацію

Плата за навчання

Бординг – 40,620 GBP на рік (включено навчання, проживання, харчування)

Плата за навчання включає канцелярське приладдя, підручники та зошити, які знадобляться дитині під час занять. У вартість також входить страховка на час позакласних поїздок, іспити.

Після реєстрації дитини у школі стягується додатковий збір, який складає 50 GBP. Для багатодітних сімей діють додаткові знижки на навчання (за умови, що старші діти навчаються у цій школі). Вартість навчання другої дитини складе 90 % від загальної суми, третьої – 80 %.

Додаткова інформація

Викладачі школи уважно стежать за успішністю кожної дитини, виявляючи найталановитіших. Діти можуть повністю розкрити власний потенціал, приділяючи більше уваги цікавим їм предметам.

Школярам надається безліч можливостей для самостійного навчання. Використовується диференційована робота під час класних занять та в інших заходах. Діти можуть брати участь у конкурсах з різних напрямків.

Старшокласники займаються науковою діяльністю, вирушають на зустрічі з відомими науковими діячами. Вони можуть відвідати курси університетів, щоб поглибити розуміння певних предметів.

Дітям, які мешкають далеко від школи, надається автобус. Він забирає всіх учнів та відвозить до школи до початку занять, а після завершення уроків – додому.

Запишіться на консультацію
Вся основна інформація у нашому Telegram чат-боті SIMPLEX.UA:
Відкрити telegram
X