Університет дизайну, технологій і менеджменту"VIAMODA INDUSTRIAL"

Ціна:
от 3,500 EUR в год
Країна: Польща
Дата: 02 жовтня 2021
Вік: 17+
Місто: Варшава
Програму оцінили 18 людей
VIAMODA INDUSTRIAL - сучасний університет моди і дизайну в Варшаві - дизайнерська освіта в Польше Університет дизайну"VIAMODA INDUSTRIAL"- Освіта в Польше
Открыть карту
Відкрити мапу
Поступить в университет!

← до списку університетів Польщі

університет VIAMODA INDUSTRIAL - сучасний університет моди і дизайну в Варшаві. університет був заснований у відповідь на потреби динамічно розвивається в Центральній Європі індустрії моди.

VIAMODA INDUSTRIAL - єдиний ВНЗ в Польщі, який займається модою у всіх її аспектах. Університет пропонує студентам професійну підготовку в проектуванні і створенні модного одягу, менеджменті в сфері моди, а також розробки і реалізації сучасних технологічних, комунікаційних і підприємницьких стратегій в індустрії моди.

Навчання в VIAMODA INDUSTRIAL є поєднання теорії та практики, відповідно до авторським проектом і в тісному зв'язку з тим, що відбувається в індустрії моди .

ВНЗ надає можливість студента м взяти участь в найважливіших подіях світу моди, гарантує необмежений доступ до майстерень, лабораторій і матеріалами, за допомогою яких ідеї молодих дизайнерів зможуть реалізуватися ще під час навчання. Університет надає професійну підтримку з боку фірм-партнерів, надає допомогу у вигляді стипендій і організовує практики, які є прекрасною підготовкою до професійного життя.

VIAMODA INDUSTRIAL - Програми польською мовою

Програми
(Бакалаврат)
Длит. навчання Опис Вартість навчання (1 -6 семестри) Вартість навчання (7 семестр)
Дизайн одягу 3,5 року (7 сем.)

Спеціалізації були створені таким чином, щоб кожен хто хоче пов'язати своє життя з професійним світом моди, зміг знайти для себе відповідаю програму навчання і цікаву професію в майбутньому
Спеціалізаціі:
- Дизайн одягу та розробка нового продукту
- Дизайн одягу та технологічний менеджмент
- Комунікації в моді і бренд-дизайн

1750 & euro; 2500 & euro;
Кулінарний дизайн 3 роки (6 сем.) Спеціалізація призначена для майбутніх кухарів, менеджерів ресторанів, журналістів, підприємців в області кулінарного і скусство. Програма включає в себе оволодіння традиційними і авангардними кулінарними технологіями, вивчення принципів і процесів обробки традиційних і делікатесних продуктів, аналіз кулінарії як історичного та сучасного культурного явища, розуміння ринкових тенденцій в області гастрономії та кулінарії. 2500 & euro; -

Оплата за подачу документів на програми бакалаврату – 400 & euro ;, на післядипломна - 100 & euro;

Післядипломна навчання

Програми Длит. навчання Опис Вартість навчання за рік
Прогнозування трендів в моді і дизайні (на Польському і англійській) 1 рік (2 сем.) - 2000 & euro;
Кулінарний дизайн (на Польському) 1 рік (2 сем.) 2000 & euro;

Співпраця

VIAMODA INDUSTRIAL співпрацює з польськими та міжнародними виробниками та продавцями одягу: CATERINA, SESST, TELLY WEIJL, GROUP INDITEX (власник марок ZARA, Pull&Bear, Massimo Dutti, Bershka), LPP SA (власник марок RESERVED, CROPP). Студентів даного ВНЗ консультують фахівці, які працюють для Armani, Burberry, Celvin Klein. Серед академічних партнерів – Florence University of Arts, Сentral Saint Martins College of Arts and Design, University of Bor & aring; s College of Textile.

Кар'єрні перспективи

Випускники VIAMODA INDUSTRIAL будуть професіоналами, здатними об'єднати творчість і знання нових технологій, майстерність проектування і фактичне знання правил домінуючих на ринку модного одягу. По закінченню навчання студент знайде своє місце в індустрії моди і зможе отримати роботу в будинках моди, фірмах з виробництва одягу і аксесуарів, торгових компаніях, маркетингових та консалтингових агентствах, в професійних засобах масової інформації та компаніях, пов'язаних з індустрією моди.