Віденський університет (Universität Wien)

Ціна:
1,454 EUR на рік
Країна: Австрія
Дата: 01 вересня
Вік: 17+
Місто: Відень
Програму оцінили 19 людей
Віденський університет (University of Vienna) ✅ один з найстаріших і найкращих навчальних закладів Європи, тут здобувають вищу освіту англійською й німецькою мовами. Вступайте до кращіх ВНЗ Австріх разом із Simplex Віденський університет (Universität Wien) - вступ, вартість навчання | SIMPLEX.UA
Открыть карту
Відкрити мапу
Вступити до університету!

Віденський державний університет ( Universit & auml; t Wien) — одне з найстаріших навчальних закладів Європи, бере свій початок ще з 14 століття. Щорічно тут отримують знання понад 80 тисяч студентів, а кількість напрямків (близько 180) дає можливість кожному студенту вибрати відповідну спеціальність.

Викладачі Університету Відня — це не тільки професора, а й вчені та навіть нобелівські лауреати.

ВНЗ пишається своїми випускниками серед яких Зигмунд Фрейд, Стефан Цвейг, Папа Римський Пій другий, а також український письменник і поет Іван Франко!

База університету є великий інноваційний науково-дослідний центр, який має зв'язок з більш ніж 300 університетами по всьому світу. Так в університеті ті доступні програми Ерасмус і Сократ, що підвищує мобільність студентів, дає великий міжнародний досвід і дозволяє вчитися в Австрії з широкими перспективами на подальший трудостройство.

Кампус Віденського університету

Кампус знаходиться недалеко від центральної віденської вулиці, де розташований головний корпус університету. Тут студенти відпочивають, проводять вільний час, готуються до занять або займаються в бібліотеках. Решта корпусу університету розкидані по місту, а їх кількість досягає шести десятків.

Навчання у Віденському університеті (University of Vienna) можливо як на німецькому, так і на англійській мові, а серед ступенів є бакалавр, магістр та докторські ступені.

Спеціальності німецькою та англійською мовами

Вартість та терміни

Вартість навчання : 1,454 & euro; в рік

Терміни подачі документів:

  • до 15 липня на зимовий семестр
  • до 15 січня на літній семестр
Дізнайтесь більше!

Цікавить програма
Залиште номер телефону і ми передзвонимо вам найближчим часом!

Вся основна інформація у нашому Telegram чат-боті SIMPLEX.UA:
Відкрити telegram
X