Sutton Valence School

Ціна:
від 33,636 GBP на рік
Країна: Британія
Дата: 04 вересня 2023
Вік: 13-18
Місто: Мейдстоун
Програму оцінили 3 людини
Школа Саттон Валенс (Sutton Valence School) ✅ незалежна приватна школа на півдні Британії для хлопчиків та дівчаток від 7 років. Високая якість навчання та увага до іноземних дітей, власна територія та бординг. Вступайте до школи разом із Simplex Sutton Valence School - школа, навчання, вартість | SIMPLEX.UA
Открыть карту
Відкрити мапу
Докладніше про школу!

Sutton Valence School почала працювати у 1576 році. Тут високі академічні стандарти – надійна основа навчання кожної дитини. Школа виховує хлопчиків та дівчаток від 2 до 18 років. Це денне навчання чи пансіон, коли діти проживають на території школи.

Спочатку пансіон був призначений лише для хлопчиків. Але з 1919 року було збудовано дві резиденції для дівчаток, тому зараз у школі проходить спільне навчання. Завдяки цьому діти можуть не лише навчатися, а й розвивати соціальні та комунікативні навички у звичному середовищі.

Школа є членом The Independent Association of Prep Schools (IAPS), The Headmasters і Headmistresses Conference (HMC) та кількох інших шкільних асоціацій.

Має чудову репутацію, та здійснює якісну всебічну підготовку кожного школяра.

Запишіться на консультацію

Навчальні програми

Навчання малюків полягає у використанні іграшок, що розвивають, а також інших дидактичних матеріалів. Діти навчаються писати та читати, танцюють, вивчають французьку мову.

Школярі середньої та старшої школи здійснюють більш поглиблене вивчення основних дисциплін, включаючи точні та гуманітарні науки. Велика увага приділяється спорту. Тому в школі є безліч секцій:

  • баскетбол
  • плавання
  • регбі
  • легка атлетика тощо

Також можна почати займатися у гуртку за інтересами: хор, оркестр, студія хореографії, музичні гурти чи драматичний гурток.

Як вступити до школи

Умови, які необхідно виконати для вступу до школи:

  • надати табелі оцінок за 2-3 попередні роки навчання (високі оцінки важливі)
  • пройти особисту співбесіду із представником школи
  • скласти іспити для вступу (найчастіше - англійська мова та математика)

Після цього розглядатиметься питання про зарахування дитини.

Вартість навчання та проживання

Реєстраційний внесок для всіх учнів – 100 GBP.

  • денна школа, старші класи - 23,220 GBP на рік
  • денна школа, молодші класи – 19,980 GBP на рік
  • бординг (навчання, проживання 24/7 та харчування) – 33,636 GBP на рік

Якщо у школі навчається одночасно троє чи четверо дітей з однієї сім'ї, то вартість навчання наймолодшого школяра знижується на 20 %.

Для учнів збудовано 4 гуртожитки. Кожна резиденція приймає дітей із різних країн, у будинках панує міжнародна атмосфера. Кімнати – на 2-4 особи.

У будівлі є спільна кухня та окремі кімнати для підготовки до навчання. Також обладнаний ігровий зал, вітальня, де діти можуть відпочити після уроків та поспілкуватися з однолітками.

Додаткова інформація

Студентський кампус має наукові лабораторії та спортивний центр, майданчики для спортивних ігор у команді. Діти можуть відвідати бібліотеку, театр чи магазин. Усі умови, які необхідні для повноцінного розвитку, доступні в Sutton Valence School.

Якщо діти не можуть дістатися до школи самостійно (не проживають у пансіоні), надається автобусний трансфер.

Таких школярів забирають перед початком занять та доставляють додому після уроків. Аналогічні умови – для учнів, кампуси котрих знаходяться на значній відстані від школи.

Запишіться на консультацію
Вся основна інформація у нашому Telegram чат-боті SIMPLEX.UA:
Відкрити telegram
X