Проживання та мовні курси в сім'ї викладача

Ціна:
від 620 GBP на тиждень
Країна: Британія
Вік: 10+
Місто: Лондон
Дати: Весь рік
Програму оцінили 5 людей
Мовні курси в родині викладача максимально ефективні, адже ви будете ізольовані від рідної мови і швидко підвищите рівень знань! Мовні курси та проживання в сім'ї преподавателя
Открыть карту
Відкрити мапу
Запишіться на консультацію!

Система «Навчання в родині викладача» виключає головний недолік, завжди супроводжує мовні курси за кордоном — можливість учнів спілкуватися на рідній мові. Повна ізоляція від рідного мовного середовища — це найкращий спосіб ефективно вчити мови.

Ви можете вибрати одну з 30 країн!

Стандартний курс включає:
  • Повний пансіон (проживання + харчування) в будинку у викладача з досвідом роботи
  • 10, 15, 20, 25 або 30 годин в тиждень або приватні уроки

Ви також можете вибрати навчання + позакласне спілкування (наприклад, 10 годин уроків + 5 годин цікавих заходів). Заходи стандартного курсу вибираються персонально кожним студентом і викладачем після прибуття.

Участь в заходах - це дуже хороший шлях до практики ваших мовних навичок, під час відмінного проведення часу поза занять разом з викладачем. Це може бути наприклад шопінг, кінотеатр, боулінг тощо.

Вибирайте, яку мову ви хочете вивчити за кордоном!

Англійська Арабська Китайський
Чеський Данська Нідерландський
Фінський Французький Німецький
Угорський Італійський Японський
Норвезька Польський Португальська
Іспанська Шведський Турецький

Тематичний тур для дітей - У гостях у Гаррі Поттера

Ціла тиждень не забуваються пригод в графстві Хартфордшир, Англія. Великий екскурсійний тур на студію Warner Brosers, де знімали фільми про Гаррі Поттера.

Прогулянка по знімальним майданчикам і можливість побачити знайомі сцени з улюбленого фільму зсередини! Під час туру ви дізнаєтеся деякі секрети знімального процесу, аніматроніка і спецефектів, які зробили цей фільм таким улюбленим серед багатьох дітей і дорослих.

Вік учасників: 10-16 років

Вартість 1 тижня туру - & pound; 785

В поїздку включено

  • Проживання в сім'ї викладача
  • 3-разове харчування
  • Курси англійської персонально з викладачем (10 годин)
  • Тур на кіностудію

Окремо оплачується

  • Трансфер з аеропорту - & pound; 85
  • Авіаквитки
  • Послуги компанії SIMPLEX щодо візового супроводу

Для бізнесу

Дорослим учням і таким, що відбувся професіоналам більше не потрібно відчувати збентеження, займаючись у великих групах, що складаються з учнів різного віку і з різним рівнем мовної підготовки. Також існує програма Ділова і Професійна Лексика в таких областях, як медицина, юриспруденція, маркетинг, машинобудування, банківська справа і т.д. За бажанням самих учнів, під час навчання іноземної мови вони роблять упор на вивчення спеціалізованої лексики, використовуючи свої знання в цих областях.

Ці заняття в корені відрізняються від всього, про що ви чули і з чим могли стикатися до цих пір. Ви проживаєте в родині свого вчителя, і це позбавляє вас від необхідності щоденного їздити в школу на заняття. Навчання буде грунтується не на систематичному вивченні підручників, а на використанні мови, що вивчається в процесі спілкування. Процес навчання буде максимально наближений до умов оволодіння вашою рідною мовою, і ви зможете вибрати індивідуальний темп навчання. Ваш вчитель враховує тільки ваші індивідуальні потреби, а не потреби інших учнів, адже ви — його єдиний учень!

Ви можете вибрати відповідні вам терміни протягом всього року. Навіть в сезонний час вас не будуть оточувати інші учні (якщо тільки ви самі не вважаєте за краще навчання в парі).

Курси «5 зірок»

Спілкування з Вашими колегами по бізнесу на їхній рідній мові - це запорука їх поваги і Вашого успіху. До недавнього часу представники керівної ланки неохоче вдавалися до методики занурення в мовне середовище під час навчання іноземної мови. Справа в тому, що зазвичай сім'ї, готові прийняти у себе учнів з-за кордону, не здатні надати тих умов проживання, до яких звикли люди, що домоглися певних кар'єрних успіхів. Зрозуміло, можна зупинитися в розкішному дорогому готелі, проте, в цьому випадку Ви практично ізольовані від носіїв мови і позбавлені можливості спілкуватися з ними. Для вирішення цієї проблеми ми відібрали висококваліфікованих фахівців, чий рівень матеріального добробуту набагато вище середнього. Ця програма доступна і для дітей!

Курси + відпочинок

Мова і спортивні заходи

мінімум 10 годин приватних занять англійською в поєднанні з 3 приватними спортивними заняттями (по 1 годині) в тиждень. Спортивні заходи зазвичай проводяться з професійним інструктором, але можуть також проводиться з членом приймаючої сім'ї, або ж з місцевим організатором. Не забудьте вказати свій рівень спортивної підготовки в реєстраційній формі. Ви повинні бути застраховані проти хвороб або нещасних випадків.

Мова і культурні заходи

От 10 годин приватних уроків англійської на тиждень, в поєднанні з встановленою програмою заходів (музеї, костели, об'єкти культурної спадщини та інші відомі місця). Зазвичай культурні візити проводяться з вашим викладачем, але також можуть проводитися з будь-яким іншим членом сім'ї, яка приймає.

Мова і дозвілля

10 годин приватних занять мовою в поєднанні з встановленими заняттями під час дозвілля (кулінарія, шопінг, танці, малювання). Подібні заняття зазвичай проводяться з вашим викладачем, але також можуть бути проведені з будь-яким з членів сім'ї, яка приймає, а також з професійним інструктором.

Вся основна інформація у нашому Telegram чат-боті SIMPLEX.UA:
Відкрити telegram
X