Бізнес курс - Німецький для руководітелей

Ціна:
от 1,300 € в неделю
Країна: Німеччина
Вік: 18+
Місто: Карлсруэ
Програму оцінили 2 людини
Бізнес курс - німецький для керівників - відмінне рішення для тих, кому німецький необхідний для ділового общенія Бізнес курс - німецьку мову для руководітелей
Открыть карту
Відкрити мапу
Запишіться на консультацію

Бізнес курс німецької мови для керівників проходить в школі Ettlingen - в передмісті Карлсруе . тут відмінна транспортна розв'язка, що дозволяє зручно дістатися в Карлсруе або Баден-Баден.

Школа невелика, спеціалізується на вивченні бізнес-німецького для ділового спілкування, тут хороша інфраструктура - класи, просторий хол і повністю обладнана кімната для вчителів. У будівлі безкоштовний Wi-Fi.

Ви будете відчувати себе як вдома завдяки надзвичайно дружнім жителям і невимушеній обстановці. Ви можете дістатися до знаменитого Баден-Бадена за пів години, а також до Страсбурга, Франкфурт або Штутгарт за годину. звідси також легко замовити одноденну поїздку в довколишній Ельзас у Франції.

Мовна школа в місті Етлінген

Місто Ettlingen розташований в самому центрі Бадена і є ідеальною відправною точкою для ін огулок в сонячний день або для чудових пішохідних і велосипедних турів в долину річки Альба і північну частину Шварцвальда.В Ettlingen є історичний центр - «Старе місто» із середньовічними вуличками і жвавими пішохідними зонами, які відмінно підходять для прогулянок і покупок. Деякі райони Ettlingen знаходяться в передгір'ях Шварцвальда, а інші - в долині Рейну серед полів і садів - це типовий сільський Баден.

Tailor Made Executive Program

Опис програми:

  • Курс для керівників із середнім рівнем знання німецької мови. Курс не включає банальне заучування з підручників, а використовує сучасні методики і заснований на реальних прикладах з життя. Невеликий розмір групи дозволяє викладачеві зосередитися на ваших особистих потребах в навчанні
  • 40 уроків (по 45 хвилин) в тиждень: 35 навчальних годин плюс 5 годин особистих уроків з викладачем
  • Розмір групи: від 2 до 4 осіб

Екскурсійна програма курсу - «вдосконалять свій бізнес-словник» (варіанти екскурсій можуть змінюватися в залежності від наявності):

  • Daimler Gaggenau-музей компанії «Unimog» (Випробувальний полігон компанії Univmog)
  • Технічний музей Шпейєра -Самолети, автомобілі, російський космічний шаттл, двигуни тощо.
  • Daimler Rastatt -виробництво автомобілів класу А і В - тур на завод-виготовлювач.

Проживання:

  • у сім'ї, включає завтра і обід;
  • 4 * готель в Ettingen включаючи сніданок.