Valley Forge Military Academy - кадетська школа-пансіон для мальчіков

Ціна:
44,475 USD в год
Країна: США
Дата: 01 вересня 2020
Вік: 12-18
Місто: Филадельфия
Програму оцінили 3 людини
Valley Forge Military Academy - кадетська школа-пансіон для хлопчиків в штаті Пенсільванія ✅ Традиційна військова підготовка для хлопчиків в США. Чиніть з SIMPLEX! Valley Forge Military Academy - кадетська школа-пансіон для хлопчиків - вартість, надходження, відгуки | SIMPLEX.UA
Открыть карту
Відкрити мапу
_

Valley Forge Military Academy була заснована в 1928 році і вже майже 100 років залишається вірна традиціям військової підготовки хлопчиків. Valley Forge Military Academy знаходиться в штаті Пенсільванія, в 15 милях їзди від центру Філадельфії. Дорога до міжнародного аеропорту Філадельфії займає всього 30 хвилин. 

Школа займає прекрасну територію площею 100 акрів. На території Valley Forge Military Academy є 8 ігрових полів, 6 тенісних кортів, власна стайня, спортивний центр з тренажерним залом, басейн, каплиця, їдальня, бібліотека, студентський центр з книжковим магазином, медичний центр і 6 резиденцій, в яких проживають студенти.

Основними пріоритетами діяльності Valley Forge Military Academy є досягнення високих академічних результатів, становлення характеру і особистісної мотивації, розвиток фізичних і лідерськи х якостей у студентів.

Valley Forge Military Academy акредитована the Middle States Association of Colleges and Schools і є членом The Association of Military Colleges and Schools of the United States (AMCSUS), The Association of Boarding Schools (TABS), the Council for Religion in Independent Schools, the Boarding School Headmasters'Association, the National Association of Independent Schools (NAIS).

В академії навчається понад 200 кадетів, третина з яких іноземні, які приїхали з більш ніж 20 країн. Всі нові студенти проходять шеститижневий курс адаптації - plebe training. Хлопчики знайомляться зі статутом школи, правилами поведінки і готуються до повноправного вступу в студентське співтовариство.

95% випускників академії надходять в коледжі та університети, 5% вибирають військове спрямування.

Програми:

 1. Middle school (середні класи)
 2. High school (старші класи) 
 • Вік: від 12 років до 18 років (6-12 клас)
 • Співвідношення в класах: 1:12

вимоги до вступу:

 • Оцінки за останні 3 роки (англійською мовою)
 • Характеристики від вчителів математики, англійської мови і директора школи
 • Надати результат TOEFL /SLEP /SSAT /SAT

Вартість навчання: 

Boarding Student Tuition - середня школа - 44,475 USD (все включено)
Boarding Student Tuition - старші класи - 45,975 USD (все включено о)

Проживання

Студенти проживають в шкільних резиденціях в кімнатах на 2 людини. За резиденціями ведеться цілодобовий контроль 7 днів на тиждень. Харчуються студенти в шкільній їдальні.

Спорт і дозвілля

Одним з основних напрямків діяльності Valley Forge Military Academy є спортивний розвиток студентів – кадети займаються баскетболом, бейсболом, кросом, футболом, гольфом, верховою їздою, лакроссу, поло, тенісом, легкою атлетикою і боротьбою.

Студенти беруть активну участь у громадському житті школи, займаються організацією різних заходів . У школі діють понад 35 студентських гуртків і клубів, серед яких відомий на всю країну полковий оркестр, який грає для Президентів США, і полковий хор, який регулярно виступає у всесвітньо відомому Carnegie Hall. У школи є власний кінний батальйон. У школі існує традиція проведення щорічних балів.

В Valley Forge Military Academy організовані спеціальні програми:

 • Фехтування
 • Карате
 • Керівництво та системи управління
 • Музика
 • Лабораторія фотожурналістики
 • Уроки авіації
 • Верхова їзда
Дізнайтесь більше!

Цікавить програма
Залиште номер телефону і ми передзвонимо вам найближчим часом!