Maastricht University

Ціна:
від 9,800 EUR на рік
Країна: Нідерланди
Дата: 01 вересня 2025
Вік: 17+
Місто: Маастрихт
Програму оцінили 8 людей
Maastricht University ✅ навчальний заклад з гідною репутацією. Сучасний підхід до навчання і велику кількість практики дозволяє домагатися високих результатів. Стати студентом вузу з Simplex не спричинить складнощів Maastricht University (Маастрихтський університет) - вступ, навчання, ціна | SIMPLEX.UA
Открыть карту
Відкрити мапу
Вступити до університету!

Maastricht University (Маастрихтський університет) відомий далеко за межами Нідерландів, незважаючи на свій молодий вік. Навчальний заклад був заснований в 1976 році. за короткий термін університет встиг увійти в 20-ку кращих вузів країни. Основною перевагою отримання освіти в стінах закладу вважається незвичайний підхід до навчання.

Керівництво університету приділяє особливу увагу:

 • дослідницької діяльності
 • інноваційним розробкам
 • STEM напрямками

Групи студентів складаються з невеликої кількості учнів. Об'єднання в команди допомагає освоїти критичне мислення і прищепити навички командної роботи. Навчання проходить переважно англійською мовою. Завдяки цьому 47% загального до лічества студентів – іноземці.

Факультети Maastricht University

В стінах навчального закладу здобувають освіту за 18 програмами бакалаврату та 60 напрямками магістратури. Навчання проходить на одному з 9 факультетів:

 • Мистецтво та культура
 • бізнес і економіка
 • здоров'я і медико-біологічні науки
 • юриспруденція
 • гуманітарні та природничі науки
 • медіа технології та інновації
 • політика і управління
 • IT та інженерія
Вступити до університету!

Вимоги Маастрихтського університету для вступу

Перелік необхідних документів та сертифікатів уточнюється в залежності від обраних навчальних програм (бакалаврат, магістратура, післядипломні програми).

Загальним вимогам для вступу є наявність сертифіката про закінчення курсів англійської мови. Рівень знань повинен перевищувати показник в IELTS 5.5 для бакалаврів і IELTS 6.0 для магістрів. Приймаються і інші еквівалентні сертифікати.

Інформацію про прийом студентів, які не досягли повнолітнього віку, і детальні вимоги можна дізнатися у фахівця Simplex.

Вартість навчання в Maastricht University

Вартість навчальних програм становить:

 • бакалаврат – від 9,800 EUR на рік
 • магістратура – від 16,600 EUR на рік

Додаткові витрати складаються з оплати медичного страхування та піклування для неповнолітніх студентів.

Варіанти проживання під час навчання в університеті

Студенти можуть жити у студентському містечку чи орендувати квартиру. Учні, які обрали перший варіант, проживають у кампусах із усією необхідною інфраструктурою. Тренажерний зал, бібліотеки, навчальні приміщення та кафе розташовані на території. Гуртожитки знаходяться неподалік корпусів, тому дорога займає кілька хвилин на велосипеді.

Для навчання передбачено комп'ютери у бібліотеці. Індивідуальні місця для занять передбачені. Безкоштовний Інтернет дозволяє використовувати свій ноутбук. Навчальні приміщення призначені для роботи за спільними проектами.

Оренда квартири – найпопулярніший варіант проживання серед студентів університету. Вартість житла складає від 300 до 400 євро на місяць. Студенти живуть у центральних районах міста, але винаймати квартиру можна і в передмісті.

Дізнайтесь більше!

Цікавить програма
Залиште номер телефону і ми передзвонимо вам найближчим часом!

Вся основна інформація у нашому Telegram чат-боті SIMPLEX.UA:
Відкрити telegram
X