Village Camps - Літній табір для молодих лідеров

Ціна:
5,000 CHF за 2 тижні
Країна: Швейцарія
Дата: 30 червня — 27 липня
Вік: 15-17
Місто: Лезен
Програму оцінили 2 людини
Літній табір в Швейцарії ✅ програма поєднує активний відпочинок, вивчення мови, а також спеціальні лекції та семінари, спрямовані на розвиток лідерських качеств Village Camps - Літній табір для лідерів в Швейцарії | SIMPLEX.UA
Открыть карту
Відкрити мапу
Забронировать!

Ця чудова 2-х тижнева програма поєднує в собі мотиваційні лекції з лідерства від бізнесменів і запрошених міжнародних доповідачів з приголомшливою програмою відпочинку та заходів.

Кожен день програми це:

 • тренування лідерських якостей учасників
 • спортивні заходи
 • бізнес -дискусія, які тренують розум і кмітливість
 • вправи на створення команди і підтримці командного духу
 • яскравий і активний відпочинок на території табору і поза ним

керівник курсу

Девід Аллен, керівник курсу протягом останніх 4 х років, бізнесмен і мотиваційний спікер, надихаючий зразок для наслідування. Він проводить більшу частину свого го часу мотивуючи молодих людей тут в таборі, в Великобританії, а також в його власному літньому таборі в провінції Квазулу, Південна Африка.

Запрошені тренера

David Hyner (UK)  розповідає вам найкращі фрагменти 20+ років дослідницьких інтерв’ю з найкращими досягненнями, надихаючи та мотивуючи наших LTC-кемперів.

Claire Young (UK) вона відверта бізнес-леді, яка говорить без дурниць. Лорд Шугар назвав її «ротвейлером» за її наполегливий підхід і принцип ніколи не здаватися! Вона сподівається, що її історія спонукає інших усвідомити, що за допомогою наполегливої праці, наполегливості та рішучості можливо все.

Kerry Max Cook (США) - унікальний, досвідчений доповідач, який пропонує незабутні презентації, де він розповідає, як просидів у в'язниці протягом 22 років за злочин, якого він не скоював. Лекція викликає сміх, сльози і дає розуміння, чого можна домогтися, якщо вірити в себе.

Літній табір в Швейцарії - Цікаві заходи

заходи вимагають від учасників терпіння, стійкість і вміння працювати в команді. Учні змагаються і при цьому відмінно відпочивають.

У числі найцікавіших занять:
 • рафтинг
 • каньонинг
 • мотузковий парк
 • пляжний волейбол
 • а ще веселі походи в гори
 • вниз по долині розташовується Laserquest центр! Плюс багато іншого!

Інше цікаве захід - участь у спеціальній програмі річна " Казка ", або " Дивовижний досвід лідерства " (T.A.L.E or The Amazing Leadership Experience).

Розклад дня " Літньої Казки " повністю планується і організовується учасниками курсу. Програма розрахована на конкурси, в яких потрібно щось знайти, відвідати певні місця, зібрати предмети або виконати місії - все це при обмеженому фінансовому бюджеті, щоб учасники краще розуміли принципи ROI (повернення інвестицій), які використовують у корпоративних інвестицій в сучасному світі.

Проживання, екскурсії

Це окрема програма в м Лейсін, для неї відкритий свій власний центр недалеко від головного табору. Особливості проживання в готелі:

 • власний критий басейн
 • комфортабельні номери (від 2 до 4 осіб, в кожному своя ванна кімната)

Вечірні заходи включають дискусійні форуми і гри з моделювання різних проблемних ситуацій, дискотеки, вистави та кіно, а також вільний час. У вихідні проводяться екскурсії по обраним цікавих місцях в Швейцарії.

Дізнайтесь більше!

Цікавить програма
Залиште номер телефону і ми передзвонимо вам найближчим часом!

Вся основна інформація у нашому Telegram чат-боті SIMPLEX.UA:
Відкрити telegram
X