Курси чеської мови - Карлов університет в Праге

Ціна:
от 370 € в месяц
Країна: Чехія
Вік: 14+
Місто: Прага
Програму оцінили 12 людей
Курси чеської мови та підготовчі курси перед надходженням в чеські вузи - Карлов університет в Праге Курси чеської мови і підготовка - Карлов університет в Праге
Открыть карту
Відкрити мапу
Запишіться на консультацію

Інститут мовної та професійної підготовки при Карловому університеті в Празі пропонує великий вибір курсів чеської мови різної інтенсивності.

Випускникам середніх шкіл пропонуються інтенсивні річні підготовчі курси чеської мови і спеціалізованих предметів. Завдяки даному курсу ваші шанси успішного складання вступних іспитів в обраному чеському ВУЗі значно підвищуються

Студенти можуть вибрати одну з наступних спеціалізацій:

 • гуманітарна
 • економічна
 • технічна
 • художня
 • медицина та природничі науки

Інститут мовної та професійної підготовки є членом міжнародної організації ALTE, що дозволяє їм організовувати Сертифіковані іспити з чеської мови (ССЕ).

Підготовчі про грами

1. Річний або семестровий курс чеської мови

Інтенсивні курси чеської мови ідеальні для тих, хто хоче навчитися солідно говорити по-чеськи в максимально стислі терміни.

На протягом річного або семестрового інтенсивного курсу чеської мови, студент освоїть всю систему чеської граматики, відповідний обсяг лексики, фразеологізмів і побудова речень. Це дозволить впевнено спілкуватися на чеському в повсякденному житті.

До навчання допускаються студенти з будь-яким рівнем знання чеської мови. Цільовий рівень курсу для студента, який спочатку не знає чеського - B1-В2 (річний), А2 (семестровий)

Навчання закінчується іспитом і отриманням сертифікату. Під час курсу або після його закінчення студенти також можуть здати Сертифікований іспит з чеської мови зі знижкою.

Річний курс

 • навчання проходить з вересня по червень
 • вартість - 3 690 євро

Семестровий курс

 • навчання проходить з вересня по січень
 • вартість - 1 935 євро

дана вартість включає в себе збори за вивчення чеської мови в обсязі 25 годин на тиждень, включаючи основні навчальні матеріали

2. Підготовчі курси перед надходженням

Ви зацікавлені в безкоштовному, але якісну освіту в престижному чеському ВУЗі? Тоді підготовка до вступних іспитів вам ідеально підійде! (При виборі подальшого навчання як на чеському, так і на англійській мові)

План навчання та терміни

Підготовчий курс складається з двох семестрів. Зимовий семестр починається у вересні інтенсивним двотижневим курсом чеської мови. Запис на ці курси проводиться відповідно до дати приїзду студентів.

Після цього студенти будуть розділені на класи, відповідно до своєї спеціалізації. Найбільша кількість академічних годин відводяться вивчення чеської мови, інші предмети вивчаються відповідно до обраної навчальної спеціалізацією.

Зимовий семестр закінчується приблизно в середині січня, після чого здаються семестрові іспити.

Навчання на літньому семестрі починається з лютого і триває до кінця травня, після чого також потрібно здати підсумкові іспити. Успішні випускники отримають сертифікат про закінчення підготовки.

Умови навчання

Навчальний центр прагне створити якомога більш комфортні умови для навчання і забезпечити необхідне матеріальне оснащення.

для студентів видаються спеціальні підручники, враховують початковий рівень освоєння чеської мови, в їх розпорядженні комп'ютерний зал і кімната для занять, також Студенти можуть вільно відвідувати місцеву бібліотеку.

Проживання

Проживання передбачено неподалік від навчальних центрів або в Празі. Oріентіровочная вартість:

 • гуртожитку центрів навчання близько 4 – 8 євро /добу
 • гуртожиток в Празі від 5 євро /добу

3. Підготовчі курси до навчання на економічних спеціальностях

Курси проходять в навчальних центрах Прага-Гостивар і Подебради.

Студенти інтенсивно вивчають чеську мову, до якого поступово підключаються і спеціалізовані предмети, з яких абітурієнт складатиме вступні іспити до ВНЗ – англійська мова та математика, в Подєбрадах також основи суспільних наук.

Курси призначені для зацікавлених в навчанні на наступних спеціальностях:

 • економіка і менеджмент
 • міжнародні економічні відносини
 • фінанси і бухгалтерія
 • банківська справа
 • менеджмент туристичного бізнесу
 • готельне господарство
 • маркетинг
 • економіка підприємства і багато інших

4. Онлайн підготовка E-learning

Майбутнім студентам, які надходять в чеські вузи або збираються проходити підготовку перед надходженням, рекомендується почати з навчання на так званому «нульовому семестрі», в формі e-learning курсу, перебуваючи ще в Україні.

Навчання на гуманітарних спеціальностях вимагає відмінного знання чеської мови. Підготовка в формі e-learning дозволить Вам ще перед приїздом на наші підготовчі курси досягти рівня А1 (можливо і вище, залежно від обраного типу курсу і старанності навчання).

Після проходження онлайн курсу, ви зможете приїхати в навчальний центр вже зі знанням чеської мови як мінімум на рівні А1 і будете розподілені в групу студентів з таким же рівнем.

Така підготовка забезпечує більш швидке вивчення чеської мови і менш стресовий початок навчання і життя в Чеській Республіці. Студенти, які пройшли e-learning курс відзначають краще розуміння спеціалізованих курсів під час навчання в університеті.

Терміни

 • Лютий &ndash ; червень (з нуля до рівня А1 або вище) - 5 місяців

Продовженням курсу e-learning є річний підготовчий курс до вивчення гуманітарних або економічних спеціальностей відповідно до обраного типу навчання.

Вартість

 • 5,140 - 5,770 євро (в залежності від підготовчого центру і спеціальності)
 • 3,690 євро - тільки чеську мову (студенти можуть докупити профільні предмети за своїм вибором: 170 - 330 євро /предмет) - 35 уроків на тиждень
Вся основна інформація у нашому Telegram чат-боті SIMPLEX.UA:
Відкрити telegram
X