Курси французької ILA France

Ціна:
від 150 EUR на тиждень
Країна: Франція
Дати: Весь рік
Вік: 16+
Місто: Монпельє
Програму оцінили 1 людина
Школа ILA ✅ запрошує на навчання студентів з усього світу для вдосконалення французької мови. Заняття в невеликих групах дозволяють максимально взаємодіяти з викладачем і підвищити рівень підготовки. Курси французької у школі ILA France | SIMPLEX.UA
Открыть карту
Відкрити мапу
Дізнатися детальніше!

Школа ILA France приймає на навчання жителів з усіх континентів для якісного та ефективного вивчення французької мови. Заняття проводяться в невеликих групах досвідченими викладачами. Передбачено спеціальні програми навчання для дорослих і дітей.

В класах панує атмосфера довіри і доброзичливості. Кожен учень може розраховувати на підтримку з боку викладачів. Передбачається навчання на курсах різної тривалості та інтенсивності. Завдяки різноманітності курсів іноземні студенти можуть знайти програму, яка відповідає поставленим цілям (робота, відпочинок, подорожі, хобі).

Програми навчання

На вибір учнів пропонується кілька освітніх програм, які відрізняються підходом до навчання і швидкістю вивчення. Крім курсів для складання іспитів, пропонується вибрати вподобаний з наступних варіантів:

Стандартний курс і Стандарт +

Навчання складається з 20 уроків в невеликих групах. Метою вивчення є підтримка розмови з носіями мови. Курс Plus передбачає додаткових 5 занять.

Інтенсивний курс і Інтенсив +

Відмінність програм полягає в кількості уроків. У першому випадку курс складається з 30 занять, а в другому – з 35.

Індивідуальні заняття

Кількість занять залежить від рівня підготовки студента. Курс розрахований на 20, 25, 30 і 40 індивідуальних уроків з особистим викладачем.

Онлайн-навчання

Студенти проходять тест для визначення наявного рівня. Дистанційна програма дозволяє потрапити на уроки в школу з будь-якої країни в потрібний час. Для спілкування з викладачем використовується спеціальна програма.

 • Починати заняття можна з будь-якого рівня, починаючи з А1
 • Інтенсивність - від 20 до 30 занять на тиждень (1 заняття = 45 хвилин)
 • Початок занять можливо цілий рік, по понеділках
 • У класі до 10 чоловік

Отримати детальну інформацію стосовно даного курсу можна у менеджера агентства Simplex

Дізнатися детальніше!

Вартість навчання

Ціна курсу безпосередньо залежить від обраної програми, інтенсивності навчання і кількості учнів. Вартість навчання складає:

 • стандартний курс і стандартний курс Plus – 150 і 390 євро в тиждень відповідно
 • інтенсивний курс і інтенсивний курс Plus – 220 і 460 євро
 • приватне навчання – від 960 євро
 • онлайн-курс – від 210 євро

Дізнатися точну вартість обраного курсу допоможе консультант Simplex. Ціна проживання оплачується окремо.

Варіанти проживання

 • Іноземні студенти можуть проживати в приймаючій сім'ї. Це дозволить ближче познайомитися з французькою культурою і перевірити отримані на уроках навички. Учні розташовуються в мебльованій кімнаті. Санвузол і ванна – особисті, кухня, як правило, загальна
 • Студентський гуртожиток – ще один варіант. Вартість проживання становить від 154 євро на тиждень. Кімнати мебльовані, є доступ в Інтернет. Кухня, санвузол і душова – окремі
 • Кімнати в апарт-готелі розраховані на 1 учня. Квартири розташовані в 10-15 хвилинах ходьби від кампуса. Вартість складає від 130 євро на тиждень
Дізнатися детальніше!