Hochschule Trier (Трірський університет прикладних наук)

Ціна:
от 224 EUR за семестр
Країна: Німеччина
Дата: 01 жовтня 2021
Місто: Трир
Вік: 17+
Програму оцінили 3 людини
Трірський університет прикладних наук ✅ це увагу до застосування знань на практиці, інноваційні методи навчання, а також дослідницька деятельность Hochschule Trier - надходження, вартість, відгуки | SIMPLEX.UA
Открыть карту
Відкрити мапу
Поступить в университет!
Відгуки наших студентів
В Германии высокое качество высшего образования, к тому же оно бесплатное, взнос покрывает транспортные расходы...
Читати далі
Єкатерина А
Єкатерина А

Трірський університет прикладних наук (Hochschule Trier), в якому навчається близько 7600 студентів, є другим за величиною університетом прикладних наук в Рейнланд-Пфальц.

Тріерскій університет - це увага до застосування знань на практиці, інноваційні методи навчання, а також дослідницька діяльність.

Університет складається з трьох кампусів: Main Campus in Trier, Campus for Art and Design, Environmental Campus Birkenfeld.

Головний кампус з'єднує традиційні факультети з сучасними навчальними курсами. В цьому кампусі можна отримати ступінь бакалавра або магістра на факультетах: Комп'ютерних наук, Архітектури, Бізнесу, а також інженерії і Технологій.

Детальніше про кампусах:

Проживання:

Резиденція: Трірський Університет має обмежену кількість місць в гуртожитках. Кімната надається максимум на один семестр.

Сьем окремої кімнати: багато студентів Тріра шукають сусідів по квартирі. Загальна квартира з німецькими студентами - це хороша можливість відразу ж познайомитися з людьми і поліпшити свої знання німецької мови. Орендна плата зазвичай 250-300 & euro;

Частная резиденція: ви можете вибирати варіанти розміщення, зі зручностями, з кухнею, або кімнати на двох. 

Дізнайтесь більше!

Цікавить програма
Залиште номер телефону і ми передзвонимо вам найближчим часом!