Heinrich Heine University (Університет Генріха Гейне)

Ціна:
від 610 EUR на рік
Країна: Німеччина
Дата: 02 жовтня 2023
Вік: 17+
Місто: Дюссельдорф
Програму оцінили 7 людей
Університет Генріха Гейне ✅ впевнено утвердився у низці кращих навчальних закладів, у нього налагоджені великі міжнародні зв'язки, а освіта визнається і цінується в усьому світі. Вступайте в найкращі університети разом із Simplex! Heinrich Heine University - вступ, вартість, відгуки | SIMPLEX.UA
Открыть карту
Відкрити мапу
Вступити до університету!
Відгуки наших студентів
Приватний Штудіенколлег в Дюссельдорфі - Rheinland Privatschule. Відео відгук Олени Чус, яка проходить підготовчий курс в цьому Штудіенколлег, перед вступом до ВНЗ Німеччини.
Читати далі
Олена Чус
Олена Чус

Університет Генріха Гейне (Heinrich Heine University) є одним із наймолодших вищих навчальних закладів на землях Північного Рейну-Вестфалії — він був заснований у 1965 році. З 1988 року університет впевнено утвердився серед найкращих навчальних закладів міста.

Сьогодні, у виші навчається близько 20,000 студентів, які навчаються у сучасних кампусах, які наближені до ідеальних умов для академічного життя. В університеті налагоджені великі міжнародні зв'язки. Станом на 2011 рік серед партнерів вишу 11 університетів Європи, США та Канади.

Усі корпуси та будівлі університету розташовані поруч один з одним, включаючи університетську клініку, ботанічний сад та бібліотеку. Таким чином, до них легко дістатися.

У всіх факультетів університету відмінна репутація, а також винятково висока кількість науково-дослідних центрів. Більше того, саме місто Дюссельдорф є привабливим навколишнім середовищем з високою якістю життя.

Університет Генріха Гейне - Програми навчання

 • Бакалавр
 • Магістр
 • Доктор Наук
 • Послідипломна освіта
 • Мовні курси

Факультети:

 • Юридичний факультет
 • Медичний факультет
 • Факультет мистецтвознавства гуманітарних наук
 • Факультет бізнес-адміністрування та економіки

Дати подання документів:

 • Літній семестр: 15 січня
 • Зимовий семестр: 15 липня

Вартість навчання - від 610 EUR на рік

Вимоги до вступу

 1. Правильно заповнена та підписана форма
 2. Шкільний атестат та додаток до нього (оригінальною мовою та офіційний переклад)
 3. Доказ достатнього для вступу рівня освіти (сертифікат про закінчення «Штудієнколег», або про закінчення першого курсу українського вишу денного відділення, або про закінчення чотирьох курсів заочного відділення)
 4. Сертифікат про достатньо знання мови (або про закінчення мовних курсів при університеті)

Формальності:

 • Всі документи мають бути офіційно завірені, та супроводжуватись офіційним перекладом
 • Документи, або частина пакета документів, які будуть надіслані пізніше за встановлені терміни, розглядатися не будуть
 • Всі додаткові вимоги ми враховуємо в індивідуальному порядку, залежно від вашої ситуації та обраної спеціальності

Проживання

Більшість студентів винаймають кімнати. Дуже обмежена кількість кімнат доступна у студентських резиденціях. Більшість з них доступна лише через тривалий період очікування.

Університет не надає допомоги з пошуком житла та студенту необхідно знайти його самостійно. Пошуки варто розпочати завчасно – перед початком навчального семестру, але після отримання листа про зарахування до університету. Орієнтовні витрати на житло - від 650 EUR на місяць

Міжнародний відділ реєструє студентів для проживання у резиденції для студентів. Бронювати кімнати потрібно щонайменше за три місяці до старту програми. Студентам необхідно взяти з собою постільну білизну, рушник, посуд, столові прилади та приладдя для прибирання приміщення.

У резиденції є пральні машинки та кімнати для сушіння одягу. Інтернет у резиденції платний.

Дюссельдорф

Дюссельдорф, поряд з Франкфуртом-на-Майні, Мюнхеном, Берліном і Гамбургом, входить до п'ятірки найбільших транспортних, економічних, політичних, освітніх та культурних центрів Німеччини.

Саме у цьому місті знаходяться центральні офіси багатьох великих світових компаній. Дюссельдорф вважають найбагатшим містом Німеччини, містом шопінгу та моди. Це не випадково, тому що в ньому знаходиться вулиця з найбільшим торговим оборотом у Німеччині - Shadowstrasse.

Крім того, Дюссельдорф вважають найкращим у Німеччині містом за кількістю розпродажів. І що найцікавіше для студентів – у цьому місті щорічно проходить понад 80 виставок та фестивалів.

Дізнайтесь більше!

Цікавить програма
Залиште номер телефону і ми передзвонимо вам найближчим часом!

Вся основна інформація у нашому Telegram чат-боті SIMPLEX.UA:
Відкрити telegram
X