Підготовка до іспиту SAT, мовна школа FLS (онлайн)

Ціна:
от 150 USD в неделю
Країна: США
Дати: Весь год
Вік: 15+
Місто: онлайн
Програму оцінили 4 людини
Американська мовна школа FLS ✅ пропонує онлайн підготовку до іспиту SAT з кваліфікованими викладачами з США - це інтенсивні курси, доступні вам з будь-якої точки світу. Замовляйте в SIMPLEX! Підготовка до іспиту SAT, мовна школа FLS (онлайн) | SIMPLEX.UA
Открыть карту
Відкрити мапу
Забронировать!

SAT (Scholastic Aptitude Test) - це іспит, який потрібно здавати при вступу до більшості коледжів і університетів в США.

Американська мовна школа FLS пропонує онлайн підготовку до іспиту з кваліфікованими викладачами з США. Це комплексні курси, в яких студенти отримають багато практики з англійської мови та математики, спробують вирішувати завдання з реальних тестів, і все це дистанційно, з будь-якої точки світу.

Основна інформація

  • заняття проходять у форматі живого спілкування в zoom
  • навантаження - 10 годин на тиждень
  • вартість занять - 150 $ в тиждень
  • мінімальна тривалість бронювання - 4 тижні
  • реєстраційний внесок - 50 $
  • початок занять - кожен потижнево ик

Тривалість курсів, яка вам знадобиться, залежить від вашої поточної підготовки. В середньому, студенти готуються до іспиту за цією програмою близько 8 тижнів.

Для початку занять рекомендується мінімальний рівень знання англійської близько B1, що відповідає TOEFL приблизно 48 балів або рівню 10 по внутрішній шкалі FLS.

Як проходять заняття?

заняття проводяться в групах, студентів розподіляють за схожим рівнем англійської. Максимум в одній групі може бути до 15 студентів.

В підготовку входить опрацювання всіх частин: Critical Reading, Writing, Mathematics, а також один з предметів на вибір, який може вам знадобитися здавати додатково під час вступу (SAT II Subject Test)

Всі викладачі школи - професіонали, які мають сертифікацію CEA або вище, а також магістерську ступінь з викладання англійської TESL або еквівалент.

також дана програма підготовки доступна в форматі літніх канікул в одній зі шкіл FLS в США з проживанням в сім'ї. Подробиці уточнюйте у наших менеджерів!

Дізнайтесь більше!

Цікавить програма
Залиште номер телефону і ми передзвонимо вам найближчим часом!

Вся основна інформація у нашому Telegram чат-боті SIMPLEX.UA:
Відкрити telegram
X