Bromsgrove School

Ціна:
від 18,840 GBP на рік
Країна: Британія
Дата: 01 вересня 2023
Вік: 7-18
Місто: Бромсгроув
Програму оцінили 1 людина
Buckswood School ✅ приватна школа в Великобританії. Топова середня освіта в одній з кращих шкіл Великобританії ✅ Інформація про вступ, ціни, умови проживання Bromsgrove School - надходження, вартість, відгуки | SIMPLEX.UA
Открыть карту
Відкрити мапу
Докладніше про школу!

Bromsgrove School – приватний навчальний заклад для дітей з 7 років. Школа є однією з найстаріших у Великобританії. протягом багатьох років освітня установа займає першість за підсумками іспитів в Бірмінгемі і Вустерширі. Кампус знаходиться в міств Бромсгроув, а міжнародний аеропорт розташовується буквально в 30 хвилинах.

За останні 15 років було вкладено багато інвестицій в реорганізацію школи, завдяки яким побудовані нові лабораторії, студії для занять дизайном і мистецтвом, бібліотека.

Програми навчання

Bromsgrove School підготавлює дітей за навчальними програмами:

 • GСSE
 • А-Lеvеl
 • Intеrnational Foundation

В молодших і середніх класах, крім основних дисциплін, увага приділяється таким напрямкам, як етика, самоосвіта і спорт. Крім того, учні навчаються грі на музичних інструментах.

Інтенсивний річний курс отримують студенти, які надійшли відразу в старші класи. Вони можуть вибрати і спеціальну Intеrnational Fоundation, схвалену лондонськими університетами. Вона спрямована на підготовку студентів до вузів. Тут діти займаються математикою або політикою на вибір, статистикою, економікою і міжнародними відносинами.

Також учні можуть вибрати масу позакласних занятть:

 • 3-D дизайн
 • хоровий спів
 • театр
 • фотографія
 • кінематограф
 • дизайн і багато іншого

Також діти можуть долучитися до будь-якої з 20 спортивних секцій!

Для тих, хто планує вступити в Оксфорд чи Кембридж, передбачено спеціальне навчання, де поглиблено вивчаються необхідні дисципліни та проводять тренувальні співбесіди.

Вимоги до вступників

Для вступу до школи потрібно скласти іспити з математики, англійської мови та логічного мисленню. Тут багато що залежить від віку дитини. У 13 років абітурієнт повинен пройти Cоmmon Еntrance, а в старших класах здати 6 іспитів за програмою GСSE. До того ж вступники повинні пред'явити ряд документів, серед яких табель про відвідуваність, характеристика з попереднього навчального закладу, медична довідка та заповнена форма.

Варіанти проживання

Територія Bromsgrove School має 6 резиденціями, які оснащені всім необхідним для комфортного проживання студентів. У кожному будинку може поміститися до 100 осіб. Ще один гуртожиток знаходиться в 5 хвилинах ходьби від головного корпусу.

Діти 13-15 років проживають в кімнатах по 3 людини, а представники старших класів – по одному. В резиденціях завжди присутні педагоги.

Вартість навчання

Вартість навчання у Bromsgrove School:

 • Денна школа (тільки навчання) - 18,840 GBP на рік
 • 5-денний бординг (навчання, проживання, харчування) - 27,945 GBP на рік
 • 7-денний бординг (навчання, проживання, харчування) - 42,165 GBP на рік

🎯 Підібрати школу, найкращу навчальну програму, розрахувати вартість з усіма деталями, успішно вступити та отримати візу вам допоможуть фахівці освітнього агентства SIMPLEX.UA - звертайтесь!

Детальніше про школу!
Вся основна інформація у нашому Telegram чат-боті SIMPLEX.UA:
Відкрити telegram
X