Bootham School

Ціна:
від 32,745 GBP на рік
Країна: Британія
Дата: 01 вересня 2023
Вік: 3-18
Місто: Йорк
Програму оцінили 4 людини
Bootham School ✅ незалежна престижна приватна школа в Великобританії, пропонує шкільне в Англії, GCSE і A-level. Вступайте разом з Simplex! Школа Bootham School - вступ, вартість, відгуки | SIMPLEX.UA
Докладніше про школу!

Bootham School - приватна школа на півночі Великобританії, розташовується в місті Йорк (York), що близько 4 годин від Лондона. у школі навчаються і хлопчики, і дівчатка - від 3 до 18 років. Щорічно тут навчається до 500 дітей.

Це незалежна школа з навчанням на денній формі, але також можна вибрати і пансіон (boarding). Незалежні школи не фінансуються з державного бюджету, і працюють виключно за рахунок коштів, сплачених за навчання дітей - така структура дає більше можливостей для розвитку школи і поліпшення умов, в яких навчатимуться діти.

Школа складається з двох відділень:

  • Junior School - Молодша школа, для дітей від 3 до 11 років
  • Senior School - Старша школа, від 11 до 18 років

Шкіл а Bootham відома високою якістю навчання і доброзичливою атмосферою, яка панує як між викладачами, так і між учнями. У класах невелика кількість учнів, так що не дивлячись на високе завантаження з предметів, якість навчання не страждає, а викладачі приділяють достатньо уваги кожному учневі.

Статистика минулих років показує, що у учнів Bootham School дуже високі показники з математики та природничих наук. Та й в цілому, за рейтингом приватних шкіл Великобританії, Bootham знаходиться в першій десятці. Крім того, престижність школи підтверджує її членство в асоціації директорів і директрис " The Headmasters and Headmistresses Conference "

Програма навчання в Англії - Bootham School - Середня освіта

Середня освіта в школу приїжджають отримувати діти від 11 до 18 років. Досліджувані предмети розрізняються залежно від класу:

Lower School (7 клас), Middle School (8 клас) і Upper School (9 клас)

обов'язкові предмети - Англійська, Математика, Фізика, Хімія, Біологія, Географія, Історія, Латина, Французька мова (або німецька, французька - на вибір), Релігієзнавство, Музика, Дизайн і технології, Інформаційні та комп'ютерні технології, Фізична підготовка, Мистецтво, Драма , Здоров'я і навколишнє середовище, Критичне мислення, Кар'єра і Професії

Lower and Upper Seniors (10 і 11 класи)

Обов'язкові предмети - Англійська мова та література, Математика, Фізична підготовка, Біологія, Хімія, Фізика і сучасний Іноземна мова (французька, німецька або іспанська)

Предмети на вибір (зазвичай вибирають 3-4 додаткових) - Мистецтво і дизайн, антична Історія, Дизайн і Технології, Драма, Географія, Історія, Латина, Музика, Релігіоведініе, Спорт і Фізична підготовка, Іноземна мова

Кром е того, всі студенти вивчають факультативні курси без іспитів - Особистісний і Соціальне здоров'я, Професії і кар'єра

College Class (Sixth Form або 12 і 13 класи) - які по суті є програмою A level

Набір предметів аналогічний. Студенти зазвичай вибирають від 3 до 5 профільних напрямків.

Типовий день в школі - приклад розкладу

7.25 - 8.15 Сніданок
8.15 - 8.30 Прибуття учнів денної форми навчання
8.40 Перекличка і час з керівником
8.55 Ранкове зібрання
9.10 2 уроки (65 хвилин кожен)
11.20 Перерва і перекус
11.45 Ще один урок (65 хвилин)
12.50 Обід
13.50 Уроки 4 і 5
16.00 Зміна і перекус
16.30 Час заходів (Activity hour)
17.30 Відбуття учнів денної форми навчання
18.00 Вечеря
18.45 - 19.45 Час для самостійної роботи
20.00 Час відпочинку /заходів
21.00 Підготовка до сну - Молодші клас
22.30 Підготовка до сну - Старші класи

Вартість навчання в школі

Бордінговая форма навчання (навчання і проживання в школі):

  • для іноземців, нерезидентів ЄС - 10,915 GBP в триместр
  • для хлопців з громадянством ЄС - 10,155 GBP в триместр

У вартість включено: навчання і більшість заходів, харчування, підручники, використання лабораторій і техніки в школі, доступ в інтернет, страховка, проживання в шкільній резиденції і використання її інфраструктури, послуги пральні та ремонту.

Можливі додаткові витрати: індивідуальні уроки музики, додаткові заняття з викладачами, іспити GCSE і A-level, деякі додаткові екскурсії та поїздки, деякі матеріали для творчості.

Запитуйте повну інформацію у фахівців по надходженню в закордонні школи SIMPLEX!

Дізнайтесь більше!

Цікавить програма
Залиште номер телефону і ми передзвонимо вам найближчим часом!

Вся основна інформація у нашому Telegram чат-боті SIMPLEX.UA:
Відкрити telegram
X