Курси англійської та фотографії на Мальте

Ціна:
от 830 € в неделю
Країна: Мальта
Вік: 18+
Місто: Сент-Джулианс
Програму оцінили 2 людини
Англійська мова та навчання фотографії у одного з найвідоміших фотографів на Мальті! Курси англійської та фотографії на Мальте
Открыть карту
Відкрити мапу
Запишіться на консультацію

За допомогою цієї програми можна не тільки підвищити рівень володіння англійською мовою, але також розібратися з усіма тонкощами фотографування під час навчання і практичних уроків.

Подробиці курсу англійська + фотографія

  • 2 тижні курсу Спільного англійської (необхідний початковий рівень знання мови pre-intermediate)
  • курс фотографії (4 лекції і 3 майстер - класу)
  • проживання
  • трансфери з і в аеропорт
  • проїзд до місць практичних уроків фотографії, включаючи квитки на пором до Гозо
  • навчальні матеріали, вітальний пакет (карта міста, сім-карта, ознайомчі матеріали), сертифікат про проходження курсів, ваучер на користування інтернетом (80 хвилин), вільний WI-FI на території школи

З анятія фотографією проводитимуться в найцікавіших і незвичайних місцях для фотографування, що дасть можливість поекспериментувати і розкрити свій потенціал кожного з учасників.

Курс загальної англійської мови забезпечує ефективні тренінги для студентів, які потребують знання англійської для роботи, навчання або подорожей. Досвідчені викладачі та якісний навчальний матеріал допоможуть учасникам практикувати всі чотири мовні навички, студенти навчаться впевненою мови.

Курс фотографії веде Kevin Kasha - один з найвідоміших професійних фотографів на Мальті, колишній президент Товариства професійних фотографів на Мальті і діючий Голова і засновник Мальтійського Інтитуту Професійної фотографії на Мальті! Під час уроків фотографування, Kevin Kasha познайомить учасників з основами фотографії . Студенти зможуть осягнути мистецтво фотозйомки і зробити дійсно якісні знімки. Це буде можливо в рамках 4 лекцій і 3 практичних майстер-класів (2 по пів дня і 1 на цілий день).

Приклад розкладу на перший тиждень:

Субота П'ятниця неділя п'ятниця Неділя середа Неділя
Прибуття на Мальту Курси англійської Курси англійської Курси англійської Курси англійської Курси англійської Фотографія. Практичні заняття з виїздом в Гозо. (Цілий день)
Фотографія. Досягнення оптимальних налаштувань камери.   Фотографія. Практичне заняття поза школою.   Фотографія. Розуміння природного освітлення.
Вся основна інформація у нашому Telegram чат-боті SIMPLEX.UA:
Відкрити telegram
X