Англійська академічний семестр або рік

Ціна:
від 2,700 GBP за семестр
Країна: Британія
Вік: 16+
Місто: Лондон
Дати: Весь рік
Програму оцінили 3 людини
Унікальна можливість вивчати англійську мову від п'яти до дев'яти місяців в мовних школах по всьому світу! Англійський академічний семестр або рік - підготовка до вступу до британських ВНЗ | SIMPLEX.UA
Открыть карту
Відкрити мапу
Запишіться на консультацію!

Англійський академічний семестр - це унікальна можливість вивчати англійську мову протягом п'яти-шести місяців в мовних школах в США, Англії та Ірландії.

Англійський академічний рік - це програма для тих, хто хоче з користю провести час в іншій країні, подорожуючи і вивчаючи англійську мову в мовних школах в США, Англії, Ірландії, або в Канаді цілих 9 місяців!

За цей час ви істотно підвищите свій рівень володіння мовою і придбаєте впевненість, спілкуючись на ньому не тільки в класі, але і в будь-яких життєвих ситуаціях!

Тривалі мовні курси, це:

 • Відмінна можливість провести від півроку до 9 місяців в англомовній країні
 • Вільний час для подорожей та спілкування з друзями
 • Економія і вигідні вкладення в ваше майбутнє
 • Один з найефективніших способо в почати вільно розмовляти англійською мовою
 • Престижний сертифікат, який підтверджує проходження курсу

Умови навчання

Існує 2 варіанти навчання:

 • Загальна англійська
 • Інтенсивна англійська

Що входить в програму:

 1. Загальний курс (20 занять в тиждень)
  В ході цих занять підвищується швидкість мови і прищеплюються навички володіння усною англійською мовою. Особлива увага приділяється навичкам аудіювання, читання та письма, що забезпечує впевненість у спілкуванні англійською.
 2. Інтерактивний курс  (7 занять в тиждень)
  Еті заняття допомагають закріпити вивчений в класі матеріал і попрацювати над прогалинами в знаннях шляхом застосування спеціальних підручників, комп'ютерних матеріалів та інтерактивних методик.
 3. Спецкурс за вибором (8 занять в тиждень) - тільки в інтенсивному курсі.
  В різних школах пропонуються додаткові заняття різної тематики, наприклад, поточна політика, англійська для бізнесу, акaдeміческій англійська, підготовка до TOEFL /IELTS, культура приймаючої країни, література або кіно.

Сертифікат з англійської

Після закінчення навчання англійської мови за кордоном за програмою загальний або інтенсивна англійська академічний семестр студенти отримують сертифікат знань, де докладно що описує ється досягнутий рівень знання англійської мови. Цей сертифікат разом з особистої відомістю визначають ваші досягнення. Це гідний сертифікат про знання мови, який ви можете пред'явити під час вступу на роботу або до вищого навчального закладу. Студенти, які успішно складають міжнародно визнані іспити, такі як IELTS, TOEFL або Кембриджський іспит, отримують відповідні свідоцтва своїх досягнень.

Проживання

Два основні варіанти проживання - це проживання в сім'ї або в студентській резиденції.

Проживання в сім'ї. Вибравши цей варіант, ви отримаєте чудову можливість практикувати англійську з носіями мови і повністю зануритися в культуру нової країни. Тип кімнати: на одного або на двох осіб.
Мінімальний вік: 16 років;
Харчування: два рази на день;

Студентська резиденція. Проживаючи зі студентами з усього світу, ви зможете насолодитися студентським життям і радістю спілкування англійською мовою навіть коли уроки вже закінчені.
Условія проживання і харчування варіюються в залежності від гуртожитку.
Мінімальний вік: 18 років;

Вся основна інформація у нашому Telegram чат-боті SIMPLEX.UA:
Відкрити telegram
X