Pathway - Підготовка до вступу в університети США

Ваша заповітна мрія - вчитися в США і отримати американський диплом? Чи не хочете втрачати час на підготовку і гарантовано вступити до найпрестижніших університетів США ? Тоді вам точно сюди!

Процес прямого вступу до американських ВНЗ - комплексний і багатоетапний. Він може викликати складності у іноземних студентів - отримати всю інформацію про ВНЗ, вивчити візові вимоги, дізнатися які етапи вступу потрібно пройти і які умови зарахування - все це само по собі складне завдання, а тим більше, коли ви зовсім не знайомі з країною навчання.

А що, якщо є набагато більш легкий варіант надходження? Програми Pathway розроблені спеціально для іноземних (в тому числі і українських) студентів, з метою допомогти їм досягти необхідного рівня знання англійської мови і отримати академічні знання, які необхідні для успішного вступу в топові вузи США.

Є і ще одна перевага - всі курси проводяться на базі реальних університетів, тому у вас буде можливість пристосуватися до нової культури і вивчити процес навчання вже прямо в університеті, в доброзичливій і комфортній атмосфері.

Запишіться на консультацію

5 причин, чому Pathway - кращий спосіб вступити в США!

1) Академічна підготовка

Завдяки курсам Pathway ви отримаєте важливу академічну підготовку. Не варто плутати Pathway зі звичайними курсами англійської. Крім вивчення мови, студенти набувають необхідні академічні знання і навички по вже заздалегідь обраною спеціальністю.

2) Викладачі - експерти

Американська система вищої освіти істотно відрізняється від нашої, тому процес надходження для українських студентів часто викликає   складності. З програмою Pathway цей процес значно спрощується. Кваліфіковані співробітники будуть надавати комплексну підтримку в процесі вступу та допоможуть вибрати найкращий ВНЗ для ваших цілей. Кожен студент проходить кілька етапів консультацій:

  • незалежна оцінка знань і навичок;
  • групові семінари - « Все, що потрібно знати для успішного навчання в університеті США»;
  • індивідуальні зустрічі з вашим консультантом по вступу до ВНЗ;

Тому у вас просто не буде шансів помилитися зі спеціальністю і університетом!

3) Великий вибір партнерських ВНЗ

Після закінчення курсу підготовки Pathway в США, ви сміливо можете надходити в велику кількість партнерських університетів. Підготовка проходить у багатьох великих і популярних серед студентів містах, наприклад - Бостон, Нью-Йорк, Філадельфія, Лос-Анджелес, Нешвілль, Сіеттл. Під час підготовки студенти отримують той же обсяг знань, що і на першому курсі університету.

Якість викладання знаходиться на найвищому рівні і студенти отримують всю необхідну підготовку для успішного навчання в університеті, тому партнерські університети розглядають заявки від студентів програми Pathway в прискореному порядку і не вимагають здачі SAT і ACT. У кожній локації проходження Pathway розташовується кілька партнерських ВНЗ, забезпечуючи великий вибір варіантів для продовження навчання, а для найуспішніших студентів надходження гарантовано.!

4) Адаптація до життя в США

Курси Pathway допомагають іноземним студентам пристосуватися до життя в новій країні. Звичайно, і за межами навчальних аудиторій іноземні студенти стикаються з низкою труднощів. Це пояснюється переїздом в нову країну і адаптацією до нової культури. Однак експерти програми Pathway зроблять все можливе, щоб цей процес пройшов максимально « безболісно».

Заняття проходять в кампусах партнерських ВНЗ, в групі з невеликою кількістю студентів, що полегшує комунікацію з викладачами. А проживання на базі університетів дозволяє влитися в інтернаціональну атмосферу і знайти друзів з різних куточків світу.

5) Студент не втрачає часу!

Це мабуть найбільший плюс і перевага підготовчих програм в США. 1 рік підготовки Pathway зараховується студенту за навчання на першому курсі університету. А після закінчення програми студент вступає відразу на 2 курс навчання в обраному вузі!


Програми підготовки до вступу Pathway стають все більш популярними серед іноземних студентів, які бажають вступити в кращі американські університети.

Якщо ви теж плануєте вступати в топ вузи США - звертайтеся в SIMPLEX,   ми допоможемо вам вибрати потрібну програму, успішно вступити і почати навчання!

Дізнайтесь більше!

Цікавить програма
Залиште номер телефону і ми передзвонимо вам найближчим часом!

Оцініть напрямок:

Програму оцінили 3 людини
Програми підготовки Pathway допоможуть вам підготуватися, адаптуватися до життя і навчання в США і успішно вступити в кращі американські університети без втрати року! звертайтеся Pathway - Підготовка до вступу в університети США | SIMPLEX.UA
Вся основна інформація у нашому Telegram чат-боті SIMPLEX.UA:
Відкрити telegram
X