Вища освіта в США

Вища освіта в США - це символ престижності та гарантія успішного майбутнього.

Вступ до США вимагає високого рівня попередньої підготовки та виконання чітких вимог до іноземних студентів, але навчання обов'язково стане однією з найяскравіших і найрезультативніших пригод у вашому житті!

Конкуренція та вимоги для навчання в США одні з найвищих у світі, тому для успішного зарахування рекомендуємо розпочинати вступ мінімум за 10-12 місяців до бажаної дати початку навчання.

Отримайте освіту в США з SIMPLEX.UA!

у нас 80+ вузів партнерів у США
15+ років досвіду вступу до США
цінуємо вашу довіру, адже освіта – важливий етап вашого майбутнього

Освіта в США для українців – це реально разом із освітньою агенцією SIMPLEX.UA. Ми допоможемо вам вибрати спеціальність, ВНЗ, підготуватися, отримати візу та успішно вступити!

Отримайте консультацію!

Обирайте найкращі американські університети!

Ми є офіційним партнером і співпрацюємо з багатьма ВНЗ, допоможемо вам успішно вступити практично в будь-який з них!

Нижче ви знайдете список найпопулярніших американських ВНЗ серед іноземних студентів. Докладніше про вибір, підготовку та рейтинги читайте у статті "Університети США".

Як здобути освіту в США?! ⭐

В освітній агенції SIMPLEX.UA вам допоможуть обрати спеціальність, розібратися з термінами та вимогами, отримати візу та успішно вступити!

Система вищої освіти в США

З України на навчання до США щороку їдуть приблизно 2,000 осіб на різні навчальні програми. Студентів приваблює:

 • Система вищої освіти в США, яка поєднує перевірені методи навчання та актуальні знання
 • Відмінна матеріальна база та сучасні технології
 • Гнучка система вибору предметів, завдяки чому можна вивчати лише необхідні дисципліни
 • Досвід міжнародної освіти та перспективи побудови успішної кар'єри

Освіта в США

Вища освіта в США - Програми

 • Підготовка до вступу до вузів (Foundation, Pathway, від 1 до 2 років)
 • Бакалавріат (Bachelor's Degree, 4 роки)
 • Магістратура (Master's Degree або МВА, від 1 до 2 років)
 • Докторантура (PhD або Doctoral Level, 2-3 роки)
 • найвищий і найпрестижніший ступінь – здобуття ступеня доктора наук (Postdoctoral level)

GPA та оцінки-літери

Система освіти США заснована на шестибальній шкалі оцінок, але використовуються в ній не цифри, а літери – A, B, C, D, E, F. Відповідно "A" - це чудово, далі в порядку зниження, "F" - Незадовільно. Для уточнення також використовують знаки "+" і "-".

Кожна навчальна дисципліна оцінюється в залікових одиницях — кредити ECTS — в залежності від часу, відведеного на її вивчення, та складності. Для здобуття ступеня бакалавра, магістра або Ph.D потрібно набрати певну кількість кредитів за весь період навчання. Наприклад, в Adelphi University базовий курс на предмет програми бакалаврату дає 3 кредити, а курс з лабораторною роботою - 4 кредити.

У процесі навчання студент заробляє ці кредити ECTS за рахунок прослуханих лекцій та виконаних робіт. Кількість кредитів, необхідних для успішного закінчення курсу, встановлюється самим вузом.

Після закінчення семестру, учні також складають іспити та захищають курсові та проектні роботи, індивідуальні та групові.

Підсумкову успішність розраховують за балами GPA (Grade Point Average), підсумовуючи бали з кожного предмету.

Цей показник балів є важливим на всіх етапах навчання. Наприклад, при вступі до ВНЗ, позначки з українського шкільного атестату необхідно перевести в бали GPA (найчастіше для навчання в США цей показник має бути не нижчим за 2.5). GPA впливає на життя і після випуску, наприклад, може стати вирішальним фактором прийому на роботу.

Цікава особливість - викладачам заборонено оголошувати оцінки вголос, тож кожен учень орієнтується лише на власний прогрес. Принципи освіти у США виключають порівняння з іншими та публічну демонстрацію успіхів та невдач студента – вважається, що це може сильно демотивувати самого студента та його одногрупників.

Як здобути освіту в США?! ⭐

В освітній агенції SIMPLEX.UA вам допоможуть обрати спеціальність, розібратися з термінами та вимогами, отримати візу та успішно вступити!

Вища освіта в США для українців

Українським старшокласникам та студентам доступне навчання в США починаючи зі шкільного рівня. Докладніше про середню освіту в США тут.

Розглянемо основні щаблі вищої освіти у США для українців:

Підготовчі курси

Підготовчі курси в США для вступу до коледжу або університету (Foundation, Pathway, IB - від 1 до 2 років) - це підготовка перед вступом, де діти вивчають необхідні предмети, компенсують знання, класи і рівень мови, необхідні для вступу. Вартість таких річних програм починається від 10,000 - 15,000 USD

Бакалаврат у США

Бакалавріат (Undergraduate, Bachelor's Degree) - базовий рівень вищої освіти, що дозволяє отримати конкретну спеціальність. Кожна програма містить обов'язкові предмети та ті, які потрібно вибрати для вивчення самостійно. Процес навчання складається з лекцій, на яких може бути до декількох сотень студентів, а також практичних та лабораторних робіт.

Середня вартість року навчання на бакалавріаті коштуватиме 18,000 - 25,000 USD

Коледжі та ком'юніті коледжі пропонують програми на 2 роки навчання та можливість вступити на третій курс до університету, де згодом можна закінчити повноцінний бакалаврат.

Магістратура у США

Магістратура (Graduate, Master's Degree або МВА) - наступний ступінь навчання, який збільшує шанси на отримання керівної посади. Такий диплом високо цінується не лише у США, а й у всьому світі. Здобути ступінь магістра можливо після закінчення бакалаврату, середня вартість за рік - від 20,000 - 30,000 USD

Навчання на магістратурі вимагає від студента самостійного вивчення великого обсягу інформації, на основі чого наприкінці програми потрібно написати та захистити дипломну роботу.

Також магістратура передбачає отримання практики за обраною спеціальністю: проходження стажувань, участь у наукових дослідженнях.

Докторантура

Докторантура (PhD або Doctoral Level) - третій ступінь, який необхідний тим, хто планує надалі займатися наукою. Доктор наук - це майбутній учений, який вже на етапі навчання може брати участь у масштабних наукових дослідженнях. Американський уряд, а також приватні інвестори виділяють велику кількість коштів на формування майбутнього науки.

Постдокторантура

Постдокторантура (Postdoctoral level) - найпрестижніший ступінь у західній системі освіти. Вона є доказом власних наукових досягнень фахівця, і дозволяє отримати право викладання у найкращих ВНЗ.

Як здобути освіту в США?! ⭐

В освітній агенції SIMPLEX.UA вам допоможуть обрати спеціальність, розібратися з термінами та вимогами, отримати візу та успішно вступити!

Як здобути освіту в США? Вимоги.

При вступі до університетів США слід враховувати специфічні вимоги, які можуть бути пред'явлені іноземним студентам. Вони залежать від спеціальності, конкурсу, вишу та його рейтингу. Але існує стандартний список документів, який знадобиться практично у будь-якому випадку:

 1. мотиваційний лист (чим престижніший американський ВНЗ, тим більше значення має цей документ)
 2. рекомендаційні листи (від ваших попередніх викладачів та роботодавців)
 3. сертифікат, що підтверджує рівень англійської мови (найчастіше це TOEFL - від 80 балів і вище або IELTS від 6.0)
 4. документ, що підтверджує попередню освіту (з перекладом)
 5. портфоліо робіт – при виборі творчої спеціальності (також може відбуватися творчий конкурс)
 6. для вступу можуть знадобитися іспити SAT та ACT - чим престижніший університет у США, тим більша ймовірність, що вам знадобиться їх складати. Для магістратури необхідні іспити GRE/GMAT.

У низці престижних університетів одним з етапів зарахування є особиста співбесіда з куратором вузу, під час якої необхідно розповісти про себе, свої цілі та плани на майбутнє.

Чи можна вступити до США після 11 класу?

Навчання в США після 11 класу української школи цілком можливе. Але, як правило, для прямого зарахування в українських випускників не вистачає рівня англійської та/або досить високої успішності. У такому разі потрібно буде пройти одну з річних підготовчих програм.

Важливі терміни та дати вступу до США

Вступ до США та подання документів відбувається зазвичай у 3 етапи:

 • Ранній вступ (Early admission: 15 вересня - 30 листопада) - ви дізнаєтеся про свій вступ вже в грудні. Вступ у ці терміни сильно збільшує ваші шанси на успішне зарахування - на вас чекає звичайна конкуренція і достатньо часу для отримання студентської візи, підготовки до переїзду
 • Стандартний вступ до США (Regular admission: 1 грудня - 28 лютого) - результати відомі навесні. Це найпопулярніший період вступу до США у іноземних студентів, чекайте на багато охочих вступити і високу конкуренцію
 • Пізній вступ (Rolling admission: йде практично до початку навчання) - можна сказати, останній шанс для тих, хто не встиг зробити все раніше. Ваші документи розглянуть лише якщо на вибраній спеціальності залишилися ще місця

Вища освіта в Америці – вартість та витрати

Вартість освіти в США для іноземців сильно варіюється:

 • від 18,000-25,000 USD на рік, у маловідомих вузах
 • до 50,000-70,000 USD на рік, у рейтингових університетах США
 • на програмах магістратури варто розраховувати на схожі цифри – від 10,000 до 50,000 доларів на рік

Витрати на проживання та харчування залежатимуть від ваших побажань та умов резиденції. Ми рекомендуємо орієнтуватися на 12,000 - 22,000 USD на рік.

Медичне страхування – обов'язкове для всих іноземців. Розраховуйте приблизно на 2,000 USD на рік.

Інші витрати – будь-які додаткові оплати, пов'язані з навчанням (студентські внески, підручники, використання університетського обладнання тощо)

Одночасні витрати – реєстраційні збори при подачі документів до вузів, візовий збір при подачі на візу, авіаквитки, послуги SIMPLEX з вступу. Тут потрібно розраховувати на 2,000-3,000 USD.

Чи можливе безкоштовне навчання в США?

Навчання в Америці за умовчанням - платне, і просто безкоштовної освіти в США не буває.

Проте існують різні гранти для навчання в США, стипендії або бонуси, які можуть знизити вартість навчання або зменшити супутні витрати.

Ми в SIMPLEX підбором грантових та стипендіальних програм не займаємось. Але якщо на спеціальності, на яку ми вас подаємо, є пропозиції від ВНЗ – ми обов'язково вас на них подамо.

Як здобути освіту в США?! ⭐

В освітній агенції SIMPLEX.UA вам допоможуть обрати спеціальність, розібратися з термінами та вимогами, отримати візу та успішно вступити!


Можливість працювати під час навчання в США

Як ви, напевно, знаєте, іноземним студентам (зокрема і з України) потрібна американська студентська віза: F-1. Згідно з правилами цієї візи, учні першого курсу мають право працювати тільки на території університету – максимум 20 годин на тиждень під час навчання, а на канікулах – повний робочий день.

Після першого курсу навчання в США, у студентів з'являються додаткові можливості:

 • Робота поза кампусом за бажанням (Optional Practical Training або OPT) – оплачуваний підробіток за фахом під час навчання або відразу після випуску на строк до 12 місяців
 • Стажування (Curricular Practical Training або CPT) - це спеціальні стажування, які можуть бути передбачені у навчальній програмі за вашою спеціальністю

Вища освіта в США разом із SIMPLEX.UA!

Процес підбору, підготовки та вступу до США комплексний, довгий і потребує достатньої уваги. Ви можете вступати самостійно, вивчаючи всі аспекти та вимоги в інтернеті, а можете звернутися до наших фахівців.

Ми в SIMPLEX.UA гарантуємо контроль вашого успішного вступу!

З SIMPLEX.UA - ВСЕ СКЛАДЕТЬСЯ!

✅ Отримайте повний комплекс послуг з підготовки та вступу за кордон! Що саме включено та скільки це коштує, дивіться тут → Вартість послуг

вступ до США з simplex.ua

У пакет наших послуг включено всі етапи для успішного вступу українського студента до США:

 1. розробимо для вас оптимальну стратегію вступу, враховуючи ваші цілі та вихідні дані
 2. допоможемо з вибором спеціальності та навчальної програми
 3. підберемо відповідний список університетів
 4. вступимо до 3-х ВНЗ одночасно без додаткових витрат (у більшу кількість теж можемо!)
 5. проконтролюємо всі етапи вступу
 6. врахуємо всі важливі терміни та дедлайни
 7. заповнимо необхідні анкети / формуляри
 8. підкажемо, які документи і куди пред'явити
 9. проконсультуємо при складанні мотиваційних листів, автобіографії тощо
 10. подамо на стипендію/знижку (за наявності на вибраній програмі)
 11. комунікуємо з приймальною комісією від вашого імені
 12. отримаємо листи про зарахування
 13. організуємо візовий супровід відповідно до обраної стратегії
 14. запишемо на співбесіди, біометрію та інші процедури
 15. допоможемо відкрити рахунок (за потреби)
 16. проконтролюємо терміни та вимоги для успішного отримання візи
 17. підберемо авіаквитки через власну авіакасу
 18. проконсультуємо з питань вибору проживання
 19. підкажемо, до кого звертатися вже в університеті
 20. а ще ми консультуємо перший місяць після початку навчання в США!
Почніть з консультації!

Часті питання про Вищу освіту в США

🎓 Чи можуть українці здобувати освіту в США?

Українські студенти можуть навчатися у США та вступати у будь-якому віці. Для здобуття вищої освіти в США, українцю знадобиться дотриматись низки вимог, вступити та отримати студентську візу. Звертайтеся до SIMPLEX.UA

🎓 Скільки коштує вища освіта у США?

Ціна навчання в США може сильно відрізнятися – приблизно від 18,000 до 70,000 USD на рік, без урахування проживання та інших студентських витрат, залежно від навчального закладу, спеціальності та програми.

🎓 Коли потрібно розпочинати вступ до США? За який час?

Щоб встигнути підготувати документи, підтягнути англійську, успішно отримати візу та спокійно вступити – рекомендуємо звертатися до нас у SIMPLEX за 10-12 місяців до запланованої дати початку навчання!

Оцініть напрямок:

Програму оцінили 48 людей
Освіта в США ✅ Одна з найпрестижніших у всьому світі! Дізнайтесь про особливості вступу для українців, вартість та важливі терміни зарахування студентів. Гарантований вступ із SIMPLEX.UA Вища освіта у США, навчання в Америці для українців | SIMPLEX.UA
Вся основна інформація у нашому Telegram чат-боті SIMPLEX.UA:
Відкрити telegram
X