Пробне тестування з англійської мови

Step 1 of 9 - Початок

  • Пройдіть тест на визначення поточного рівня знань англійської мови та дізнайтесь, скільки часу потрібно для підготовки до потрібного рівня!
  • Будь ласка тільки цифри після +380 (приймаються лише українські номера телефонів)
  •  
  • Вкажіть, будь ласка, як нас знайшли
  •  
  •  
  • Якщо знаєте, вкажіть у балах (TOEFL від 60 до 120, IELTS від 4.0 до 9.0)
    Please enter a number from 4 to 120.

Що таке Пробне тестування з англійської мови від SIMPLEX.UA?

Дане тестування розроблено нашими викладачами з англійської мови на основі реальних завдань із таких іспитів як TOEFL та IELTS. Воно дозволяє оцінити рівень знань студента за європейською загальноприйнятою шкалою CEFR (6 рівнів знання англійської мови).

Це обов’язкове тестування перед початком будь-яких курсів англійської  у нашому центрі мовної підготовки SIMPLEX SCHOOL, на основі якого ми розподіляємо студентів по групах та фіксуємо рівень до початку занятть.

Скільки часу триває тестування?

Виділіть приблизно 60 хвилин на проходження тесту.

Оптимально виділити 20-25 хвилин на граматику (50 питань), 15-20 хвилин на читання (прочитати текст та відповісти на 10 питань), і 20-25 хвилин на написання есе.

Як оцінюються відповіді?

Кожна вірна відповідь у тестових завданнях із граматики та читання додає бали до вашого активу. Також вам необхідно буде написати невеликий твір на задану тему. Цей твір оцінюється окремо – нашими викладачами.

Сумарний результат всіх завдань тестування дозволяє оцінити поточний рівень студента та розрахований на рівні A2, B1 та B2.

Якщо ви не можете впоратись із тестом, вірогідно ваш рівень близький до А1.

Якщо тестування виконано на максимальні бали, то ваш рівень перевищує В2 (в такому випадку вам краще пройти інший тест, який розраховано на оцінку С-рівнів – Advanced та Proficiency)

Що далі? Коли я дізнаюсь результат?

По завершенню тестування, відповіді буде надіслано та перевірено нашими викладачами. Особливу увагу вони приділяють саме вашому есе (твору), тож обов’язково напишіть його, навіть якщо вам це важко дається.

Найкращій об’єм есе приблизно від 200 до 300 слів, або 10-15 речень.

У зв’язку із великою кількістю звернень, перевірка результатів займає від 1 до 2 робочіх днів.

Далі, на вказаний номер телефону вам передзвонить адміністратор нашого Центру мовної підготовки SIMPLEX SCHOOL, повідомить ваш поточний рівень та запропонує варіанти занятть та можливий графік.

Увага! На перевірку відсилається лише повністю завершений тест. Якщо ви не пройдете його до кінця – ваші відповіді не зберігаються.