Пробне тестування з англійської мови

що допоможе визначити поточний рівень учня, потрібний курс англійської та тривалість занятть у SIMPLEX SCHOOL для досягнення бажаного рівня!

Крок 1 з 9 - Початок

 • Номер телефону, за яким з вами можна зв'язатись (краще український).
 •  
 • Вкажіть, будь ласка, як нас знайшли
 •  
 •  
 • Якщо знаєте, вкажіть у балах (TOEFL від 60 до 120, IELTS від 4.0 до 9.0)
  Введіть число між 4 та 120.

Що таке Пробне тестування з англійської мови від SIMPLEX.UA?

Дане тестування розроблено нашими викладачами з англійської мови на основі реальних завдань із таких іспитів як TOEFL та IELTS. Воно дозволяє оцінити рівень знань студента за європейською загальноприйнятою шкалою CEFR (6 рівнів знання англійської мови).

Це обов’язкове тестування перед початком будь-яких курсів англійської  у нашому центрі мовної підготовки SIMPLEX SCHOOL, на основі якого ми розподіляємо студентів по групах та фіксуємо рівень до початку занятть.

Скільки часу триває тестування?

Виділіть приблизно 60 хвилин на проходження тесту.

Оптимально виділити 20-25 хвилин на граматику (50 питань), 15-20 хвилин на читання (прочитати текст та відповісти на 10 питань), і 20-25 хвилин на написання есе.

Як оцінюються відповіді?

Кожна вірна відповідь у тестових завданнях із граматики та читання додає бали до вашого активу. Також вам необхідно буде написати невеликий твір на задану тему. Цей твір оцінюється окремо – нашими викладачами.

Сумарний результат всіх завдань тестування дозволяє оцінити поточний рівень студента та розрахований на рівні A2, B1 та B2.

Якщо ви не можете впоратись із тестом, вірогідно ваш рівень близький до А1.

Якщо тестування виконано на максимальні бали, то ваш рівень перевищує В2 (в такому випадку вам краще пройти інший тест, який розраховано на оцінку С-рівнів – Advanced та Proficiency)

Що далі? Коли я дізнаюсь результат?

По завершенню тестування, відповіді буде надіслано та перевірено нашими викладачами. Особливу увагу вони приділяють саме вашому есе (твору), тож обов’язково напишіть його, навіть якщо вам це важко дається.

Найкращій об’єм есе приблизно від 200 до 300 слів, або 8-12 речень.

У зв’язку із великою кількістю звернень, перевірка результатів займає 3-4 робочіх днів.

Далі, на вказаний номер телефону вам передзвонить адміністратор нашого Центру мовної підготовки SIMPLEX SCHOOL, повідомить ваш поточний рівень та запропонує варіанти занятть та можливий графік.

Увага! На перевірку відсилається лише повністю завершений тест. Якщо ви не пройдете його до кінця – ваші відповіді не зберігаються.

Як визначити рівень англійської мови?

Дізнатись свій рівень англійської можна у безліч способів. Найбільш прості та зрозумілі способи:

 • звернутись до мовної школи та пройти пробне тестування у письмовому чи електронному вигляді
 • знайти в інтернеті безкоштовні або платні тестування для самостійної перевірки рівня англійської мови
 • записатись на консультацію до викладача з англійської мови, та пройти з ним співбесіду

Якщо ваші цілі вивчення англійської мови включають навчання за кордоном, працевлаштування, професійну діяльність та взаємодію з англомовними партнерами – уникайте простих безкоштовних тестів – вони дуже посередньо допомагають визначити ваш рівень.

Для навчальних або професійних цілей, обирайте тестування, чкі перевіряють всі академічні навички знання англійської – сприймання на слух, читання, письмо та говоріння.

Подібні тести зазвичай великі і потребують участі викладача для перевірки результатів, але дають більш точні і зрозумілі результати.